E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Moti gjatë kësaj jave në Maqedoni, nën ndikimin e masës ajrore jostabile, do të jetë i ndryshueshëm, me rreshje të rrëmbyeshme lokale dhe bubullimë në orët e pasditës, informoi DPHM.
Edhe këtë javë mot jostabil me rreshje dhe bubullimë

Moti gjatë kësaj jave në Maqedoni, nën ndikimin e masës ajrore jostabile, do të jetë i ndryshueshëm, me rreshje të rrëmbyeshme lokale dhe bubullimë në orët e pasditës, informoi DPHM.

Do të ketë kushte për mot të ligë me rreshje më intensive, erë të përforcuar, zbrazje elektrike dhe breshër.

Temperatura do të lëviz prej 11 deri në 33 shkallë celzius.

Publikuar: 28.06.2010 | 20:05
Lexuar: 1298 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime