E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Me një auditorë të mrrekullueshëm, në një sallë të stërmbushur me njerëz zbarkoi magjia e zërit të sopranos të mirënjohur dhe aq të dashur për publikun tetovarë.
Sopranoja me renome ndërkombtare Inva Mula në Tetovë
Mbrëmë në sallën e Qendrës Nacionale për Kulturë në Tetovë, zbriti në skenë sopranoja me renome ndërkombtare Inva Mula.

Me një auditorë të mrrekullueshëm, në një sallë të stërmbushur me njerëz zbarkoi magjia e zërit të sopranos të mirënjohur dhe aq të dashur për publikun tetovarë.

Kryetarja Arifi bashkë me stafin e sajë, do të vazhdojë edhe në të ardhmen të punojë fuqishëm në ringritjen e Tetovës në rafshin e vlerave kulturore.
Sopranoja me renome ndërkombtare Inva Mula në Tetovë

Publikuar: 01.12.2015 | 15:39
Lexuar: 1889 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime