E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Ato kanë të bëjnë me intervenimin e Policisë së Kosovës në zyrat e kësaj partie, kur arrestoi ish liderin e saj e deputetin Albin Kurti, i cili ishte ani pse kishte urdhër-arrest, ishte paraqitur në Manifestimin e opozitës kundër Marrëveshjeve me Serbinë e me Malin e Zi, për Asociacionin e Komunave me shumicës serbe, përkatësisht demarkacionin”, është thënë në njoftimin paraprak të VV-së.
Aktivistët e VV-së dorëzojnë 80 Kallëzime Penale për ndërhyrjet e Policisë
Aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje do të dorëzojnë rreth 80 Kallëzime Penale kundër intervenimit të Policisë së Kosovës në zyrat e subjektit më 28 nëntor.

“Ato kanë të bëjnë me intervenimin e Policisë së Kosovës në zyrat e kësaj partie, kur arrestoi ish liderin e saj e deputetin Albin Kurti, i cili ishte ani pse kishte urdhër-arrest, ishte paraqitur në Manifestimin e opozitës kundër Marrëveshjeve me Serbinë e me Malin e Zi, për Asociacionin e Komunave me shumicës serbe, përkatësisht demarkacionin”, është thënë në njoftimin paraprak të VV-së.

Publikuar: 18.12.2015 | 23:37
Lexuar: 489 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime