E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në koncertin e Vitit të Ri këngëtarja kanadeze vendosi të interpretojë për të pranishmit, hitin e fundit, përmes të cilit Adele ndodhet në majat e suksesit.
Celine Dion apo Adele, kush e këndon më bukur “Hello”?
Céline Dion ka kënduar “Hello” të Adele dhe ka magjepsur publikun e Las Vegasit.

Në koncertin e Vitit të Ri këngëtarja kanadeze vendosi të interpretojë për të pranishmit, hitin e fundit, përmes të cilit Adele ndodhet në majat e suksesit.

Për kritikët është gjimonë e guximshme të sjellësh një këngë kaq të vlerësuar, por një zë i kalibrit si Celine Dion, ia arriti plotësisht, duke ndarë më dysh mbështetësit në internet.

Një pjesë e tyre mbrojnë me konservatorizëm variantin e Adele, ndërsa të tjerë shprehen se 47-vjeçarja e ka kënduar këngën më bukur dhe me më shumë emocion se Adele.

Publikuar: 04.01.2016 | 13:04
Lexuar: 1899 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime