E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Ai është njëri prej sulmuesve më të mirë në botë dhe nuk do të befasohesha nëse klubet e mëdha janë të interesuara për të”, ka thënë Pochettino.
Zyrtare: Kjo është e ardhmja e Kane
Menaxheri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, ka thënë se sulmuesi Harry Kane nuk ka dëshirë të largohet nga klubi.

Ditët e fundit është raportuar se Real Madridi ka identifikuar Kane si lojtarin që duhet të transferohet gjatë afatit kalimtar të verës.

Sidoqoftë, Pochettino ka insistuar se ekipet tjera janë duke humbur kohë me ofertat e tyre.

“Ai është njëri prej sulmuesve më të mirë në botë dhe nuk do të befasohesha nëse klubet e mëdha janë të interesuara për të”, ka thënë Pochettino.

“Harry nuk është në shitje dhe është gjë e mirë që ai dëshiron të qëndroj te ne”, ka shtuar ndër të tjera trajneri i Tottenham.

Publikuar: 08.01.2016 | 21:39
Lexuar: 393 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime