E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lindja e re e veshjeve është prezantuar këtë javë në Arabi. Nuk është hera e parë që “Dolce & Gabbana” frymëzohet nga traget-grupe të veçanta
“Dolce & Gabbana”, veshje për gratë myslimane


Marka luksoze e modës “Dolce & Gabbana” ka sjellë diçka ndryshe, duke shmangur modelet seksi për diçka më modeste. Marka e famshme ka krijuar një koleksion të veçantë me veshje myslimane.

Për herë të parë, dizanjeri Domenico Dolce dhe Stefano Gabbana kanë lëshuar një koleksion “hijabs dhe abayas”, veshje deri në kyçe dhe me shami, të cilat kanë si synim myslimanet në Lindjen e Mesme.

Lindja e re e veshjeve është prezantuar këtë javë në Arabi. Nuk është hera e parë që “Dolce & Gabbana” frymëzohet nga traget-grupe të veçanta.

Koleksioni ka dalë në shitje këtë muaj dhe gjendet në të gjithë butikët e markës së njohur në Lindjen e Mesme si dhe në dyqane të zgjedhur në Paris, Londër, Milano dhe Mynih.
Dolce & Gabbana me veshje për gratë myslimane
Dolce & Gabbana me veshje për gratë myslimane
Dolce & Gabbana me veshje për gratë myslimane
Dolce & Gabbana me veshje për gratë myslimane

Publikuar: 11.01.2016 | 12:33
Lexuar: 2031 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime