E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sulmuesi realizoi golin e fitores me gërshërë, ku skuadra e tij triumfoi me rezultat minimal 1-0 .
Ky është goli i vitit (Video)
Goli më i bukur i vitit është zgjedhur ai i Wendell Lira, i cili ka fituar çmimin ‘Ferenc Puskas’.

Sulmuesi brazilian, Lira këtë gol mjaft të bukur e ka shënuar në kuadër të ligës elitare braziliane, Goianase.

Sulmuesi realizoi golin e fitores me gërshërë, ku skuadra e tij triumfoi me rezultat minimal 1-0 .

Publikuar: 12.01.2016 | 14:04
Lexuar: 1804 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime