E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dy skuadrat spanjolle do të përballen me 28 maj në ‘San Siro’ në Milano, ku do ta caktohet kampionin e ri i Evropës.
Shuma marramëndëse, ja do të përfitojnë Real Madrid-Atletiko pas finales së “San Siros”
Real i Madridit dhe Atletiko e Madridit si dy finaliste që do të luajnë në më 28 Maj për skuadrën që do të fitoj trofeun e LIgës së Kampioneve, pas finales së “San Siros” do të mbushin arkat me miliona euro.

Dy skuadrat spanjolle do të përballen me 28 maj në ‘San Siro’ në Milano, ku do ta caktohet kampionin e ri i Evropës.

Sipas Revistës prestigjioze, ‘Forbes’, dy skuadrat finaliste të Ligës së Kampionëve, do të përfitojnë më shumë se 100 milionë dollar pas finales së San Siros.

Publikuar: 13.05.2016 | 20:17
Lexuar: 350 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime