E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Inspektorati Shtetëror për Mjedis Jetësor pranë Ministrisë së Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor me mbështetje financiare nga BE-ja përmes fondeve IPA.
Përfundon projekti për përforcim të kapaciteteve administrative për mjedis jetësor
Me prezantim të rezultateve sot në Shkup zyrtarisht do të mbyllet projekti "Përforcim i kapacitetit administrativ për zbatim të legjislacionit për mjedis jetësor në nivel qendror dhe lokal" që e realizon Inspektorati Shtetëror për Mjedis Jetësor pranë Ministrisë së Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor me mbështetje financiare nga BE-ja përmes fondeve IPA.

Në ngjarje fjalime përshëndetëse do të kenë ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Bashkim Ameti, drejtori i Inspektoratit Shtetëror për Mjedis Jetësor Firus Memed, Martin Klauke nga Delegacioni i BE-së në Maqedoni, ambasadori spanjoll Ramon Karansa dhe Peter Verhejen nga Ambasada e Holandës në Maqedoni.

Publikuar: 20.07.2016 | 11:33
Lexuar: 1521 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime