E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Forca të shumta policore kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për kapjen e autorëve.
Vriten dy persona me armë zjarri në KorçëNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në një fshat të Korçës, ku mësohet se dy persona kanë mbetur të vrarë me armë zjarri.

Policia ka bërë të ditur se ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Xerjan, të komunës Lekas, ndërsa rrethanat dhe identiteti i viktimave ende nuk dihen.

Forca të shumta policore kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për kapjen e autorëve.

Publikuar: 31.08.2016 | 16:59
Lexuar: 1625 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime