E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

19-vjeçarja u nxor zbuluar nga kamerat e sigurisë të cilat kanë filmuar vajzën duke i vënë zjarrin mjetit, në pjesën e pasme të tij.
Kur djeg makinën e botës duke menduar se është e ish të dashurit
Dëshira për hakmarrje ndaj ish-të dashurit i ka kushtuar me burg një të reje në Florida.

Carmen Chamblee, 19 vjeç, u arrestua të shtunën në mëngjes pasi i vuri zjarrin një automjeti tip Honda, duke menduar se ajo i përkiste ish-të dashurit të saj.

Ajo akuzohet për zjarrëvënie të qëllimshme të shkallës së dytë.
Në dëshminë para policisë, ajo tha se e kishte djegur makinën duke menduar se ishte e ish-të dashurit.

Edhe pronari i mjetit të dëmtuar, Thomas Jennings, tha se nuk e njihte vajzën dhe se nuk e kishte parë kurrë më parë.

19-vjeçarja u nxor zbuluar nga kamerat e sigurisë të cilat kanë filmuar vajzën duke i vënë zjarrin mjetit, në pjesën e pasme të tij.

Publikuar: 05.09.2016 | 12:24
Lexuar: 1719 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime