E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në këtë takim u biseduan temat lidhur me arsimin fillor të mesëm dhe ate sipëror.
OSBE e interesuar për sistemin arsimor në Maqedoni
Sot Ministri i Arsimit dhe Shkencës z. Pishtar Lutfiu priti delegacionin e Komesariatit të Lartë për Pakica të OSBE-së.

Në këtë takim u biseduan temat lidhur me arsimin fillor të mesëm dhe ate sipëror.

Gjithashtu u hapën dhe çështjet që kanë të bëjnë me sigurinë, marrëdhëniet ndëretnike dhe integrimi ndëretnik në sistemin arsimor në Maqedoni.

Publikuar: 06.10.2016 | 14:35
Lexuar: 8138 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime