E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dokumentet që ju sjellim tregojnë qartë se ky institucion arsimorë tashmë është legal
Universiteti Nënë Tereza tashmë zyrtarisht i regjistruar si subjet juridik

Sot është bërë regjistrimi i Universitetit Nënë Tereza në regjistrin qendrorë gjë që nga sot ky është një subjet juridik. Dokumentet që ju sjellim tregojnë qartë se ky institucion arsimorë tashmë është legal.
Universiteti Nënë Tereza tashmë zyrtarisht i regjistruar si subjet juridik

Publikuar: 10.10.2016 | 16:50
Lexuar: 8158 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime