E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dhe një herë flitet për pozicionin në fushë të Paul Pogba, që te Juventusi luajti si një sulmues i fshehur, ndërsa tani nën urdhrat e Special One është krijuar ideja se ai mund të luajë ‘all Pirlo’.
Pogba: Mourinho më kërkon të luaj si Pirlo
Goli në Holandë duket sikur e ka ulur pak dozën e kritikës në Francë, por gjithsesi Paul Pogba nuk e ka mbaruar ende provën në Manchester, ku për të këtë verë shpenzuan më shumë se 100 milionë për t’ia marrë Juves, si edhe për të bindur trajnerin Mourinho, që beson shumë tek ai dhe një revolucion taktik që ende nuk është parë.

Dhe një herë flitet për pozicionin në fushë të Paul Pogba, që te Juventusi luajti si një sulmues i fshehur, ndërsa tani nën urdhrat e Special One është krijuar ideja se ai mund të luajë ‘all Pirlo’.

E përditshmja portugeze “A Bola” ka zbuluar disa deklarata që Pogba ka bërë: “Mourinho me jep udhëzimet dhe unë mundohem që ti ndjek, por më duhet që të përshtatem me to” – u shpreh mesfushori portugez. “Detyra ime është të rikuperoj topa dhe të marr pjesë në fazën mbrojtëse të skuadrës, një lojë tjetër nga ajo që jam mësuar. Më kërkon të luaj pak a shumë si Pirlo”.

Publikuar: 13.10.2016 | 15:21
Lexuar: 8194 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime