E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

"Është nder por edhe obligim i madh për mua dhe shokët e mi që të jemi në krye të detyrës”
FC Sherif & FC Vitoroll me refer nga Maqedonia
Referët Dejan Jakimovski, Dejan Nedelkovski dhe Isa Emirli ndajnë drejtësi Monë Ligën e Kampionëve për të rinj

Treshi i referve nga Maqedonia Dejan Jakimovski, Dejan Nedelskovski dhe Isa Emurli do të ndajnë drejtësi në Ligën e kampionëve për kategorit e reja ndërmjet ekipeve FC Sherif nga Moldavija dhe FC Vitoroll nga Rumanija. Ndeshja në fjalë do të zhvillohet të mërkurën në qytetin Tirasoll.

“Si gjithmon falënderojë insitucionet kompetente të UEFA-s dhe ato të FFM-së për besimin e dhënë. Është nder por edhe obligim i madh për mua dhe shokët e mi që të jemi në krye të detyrës” tha referi Isa Emurli para nisjes për në Moldavi.
Ndeshja FC Sherif & FC Vitoroll luhet në stadiumin “Sheriff Tiraspol Stadium” të mërkurën në orën 18:00.
/sh.s./
Publikuar: 18.10.2016 | 11:03
Lexuar: 8219 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime