E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

KF “Akademija Pandev” kampion vjeshtor
Liga e dytë

Akademija Pandev – Euromilk 1-0
Ljubanci – Metalurgu 1-5
Vardari – Horizont Turnova 0-0
Skopje – Vëllazërimi 2-0
Novaci – Teteksi 1-0

TABELA
1.Akademija Pandev 14 12 1 1 28 37
2.Skopje 14 8 2 4 6 26
3.Novaci 14 7 4 3 8 25
4.Euromilk 14 8 1 5 8 25
5.Metalurg 14 7 1 6 -3 22
6.Horizont Turnova 14 4 7 3 7 19
7.Vëllazërimi 14 4 3 7 -5 15
8.Teteksi 14 3 2 9 -13 11
9.Vardari Negotinë 14 2 4 8 -11 10
10.Ljubanci 14 2 1 11 -25 7

Pjesa pranverore e kampionatit do të fillojë me 25 shkurt, takohen:
Novaci – Akademija Pandev
Teteksi – Skopje
Vëllazërimi – Vardari Negotinë
Horizont Turnova – Ljubanci
Metalurgu - Euromilk


Publikuar: 04.12.2016 | 11:55
Lexuar: 8201 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime