E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Enis Bardhi sërisht ishte në qendër të vëmendjes dhe hapi rezultatin në mintën e 53-të me një goditje fantastike nga gjujatja e lirë.
Bardhi me gol spektakolar, Maqedonia afër gjysmëfinales
Maqedonia është vetëm një pikë afër kualifikimit në turneu final të Ligës së Kombëve. Në Vaduz , djelmoshat e trajnerit Angelovski mundën Lihetnshtajnin me 2-0 dhe iu kthyen fitoreve pas disfatës nga Ermenia në Erevan.

Enis Bardhi sërisht ishte në qendër të vëmendjes dhe hapi rezultatin në mintën e 53-të me një goditje fantastike nga gjujatja e lirë.

Ndërkohë në kohën shtesë , sulmuesit e Palermos, Trajkovski-Nestorovski reaguan shpejtë në sulm dhe ky I fundit shënoi golin e dytë. Tani Maqedonia ka nevojë vetëm për një pikë që të arrijë deri në gjysmëfinale, para sfidës me Gjibraltarin në Shkup.

Publikuar: 17.11.2018 | 00:35
Lexuar: 137 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime