E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Chris Voigt filloi ditën e tij unike më 1 tetor, në përpjekje për të tërhequr vëmendjen për dobitë ushqyese nga ngrënia e perimeve, transmeton “Metro”.
Ha vetëm 20 patate në ditë për të humbur peshë

Një amerikan ka përfunduar më në fund dietën me publicitet të madh të patateve, e cila rezultoi me humbje të peshës gjatë dy muajve.

Chris Voigt filloi ditën e tij unike më 1 tetor, në përpjekje për të tërhequr vëmendjen për dobitë ushqyese nga ngrënia e perimeve, transmeton “Metro”.

Besohet se nuk ka ngrënë asgjë, vetëm 20 patate çdo ditë për 60 ditë dhe pohon se pavarësisht paralajmërimeve shëndetësore, ka humbur peshë dhe ka ulur nivelin e kolesterolit.

Në Facebook është formuar një grup për të ndjekur progresin e tij dhe gjatë dy muajve ka tërhequr vëmendjen e 2 mijë fansave, të cilët i dhanë mbështetje.

Publikuar: 30.11.2010 | 16:31
Lexuar: 1389 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime