E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një rekord të pazakonshëm e ka vendosur familja Sherpherd, e cila 11 vjet pas lindjes së vajzave Bethany dhe Megan, i lindi edhe vajza e tretë – motra e tyre binjake.
Pas 11 vjetëve, lind trinjakjaNjë rekord të pazakonshëm e ka vendosur familja Sherpherd, e cila 11 vjet pas lindjes së vajzave Bethany dhe Megan, i lindi edhe vajza e tretë – motra e tyre binjake.

Këtë e arritën pasi që prindërit Linda dhe Adrian ngrinë embrionin dhe shumë vjet më vonë vendosën ta përdorin për mbarsim artificial, njoftojnë mediet britanike.

Bebja Ruleigh ka lindur në Walsall në Angli, në nëntor të këtij viti, ndërsa motrat e saj në gusht 1999.

Publikuar: 27.12.2010 | 10:03
Lexuar: 1234 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime