E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas gazetës, Moratti i ka thënë Guardiolas se është i pa kënaqur me punën e Leonardos, ndërsa e ka ftuar trajnerin spanjoll qe të diskutojnë çështjen e kontratës.
Guardiola-Moratti, takim sekret në Milano
Mediat në Itali raportojnë se trajneri aktual i Barcelonës Guardiola dhe presidenti i Interit Masimo Moratti, kan zhvilluar një takim sekrete në një pjesë të qytetit të Milanos, ndërsa biseda është përqendruar në mundësin e ardhjes se Guardiolas në pozitën e trajnerit të Interit.

“Tuttosport”, shkruan se Guardiola pas qëndrimit në Brescia ku është takuar me kolegët ka udhëtuar edhe në Milano për tu takuar me Morratin. Sipas gazetës, Moratti i ka thënë Guardiolas se është i pa kënaqur me punën e Leonardos, ndërsa e ka ftuar trajnerin spanjoll qe të diskutojnë çështjen e kontratës. Edhe vet Guardiola, tërthorazi ka pranuar se qëndrimi i tij në Barcelonë është duke shkuar nga fundi, edhe pse ai me herët kishte nënshkruar një kontratë deri në qershor të vitit 2012.

Publikuar: 09.04.2011 | 10:02
Lexuar: 1268 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime