E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Familja e Kakas është shumë e bashkuar dhe e ka ndjekur futbollistin kudo që ka luajtur kështu që fjalët e nënës janë shumë të rëndësishme për të zbuluar të ardhmen e tij.
Kaka, vitin e ardhshëm në Londër ?!


Duket se Kaka do të transferohet tek Chelsea sezonin e ardhshëm. Konfirmimi vjen nga nëna e kampionit brazilian të Real Madrid, Simone Leite, e cila ka shkruar një koment shumë të qartë në rrjetin social Twitter.

“Miq të dashur, vitin e ardhshëm do të predikojmë fjalën e Zotit në Londër”, lexohet në mesazhin që është “gërmuar” nga gazeta spanjolle AS.

Familja e Kakas është shumë e bashkuar dhe e ka ndjekur futbollistin kudo që ka luajtur kështu që fjalët e nënës janë shumë të rëndësishme për të zbuluar të ardhmen e tij.

Gjithsesi, Simone Leite nuk i është përgjigjur pyetjeve direkte të tifozëve të Real Madrid nëse edhe Kaka do të transferohej në Londër. /tch/

Publikuar: 10.05.2011 | 10:41
Lexuar: 1139 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
valon (10/05/2011 20:16:54) Shpresoj se Kaka do te vij ne Chelsea Sa më shpejt edhe tifozet blu do te jen te kënaqur me këtë trasferim!!!.

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime