E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Për momentin nuk jam interesuar për asnjë klub. Jam shumë i fokusuar në Liverpool dua të rikthehem plotësisht si gjatë sezoneve të kaluar, trajneri po bënë punë të mirë prandaj nuk mendoi të ndërroj mjedis”, ka potencuar Kuyt.
Kuyt: Nuk më intereson Interi

Holandezi i Liverpoolit Dirk Kuyt, nuk është i interesuar të luaj për ish Kampionin e Evropës, Inter, pasi thotë se është i përqëndruar te skuadra e tij aktuale dhe dëshiron të gjejë vend të formacion bazë në “Anfild”.

“Për momentin nuk jam interesuar për asnjë klub. Jam shumë i fokusuar në Liverpool dua të rikthehem plotësisht si gjatë sezoneve të kaluar, trajneri po bënë punë të mirë prandaj nuk mendoi të ndërroj mjedis”, ka potencuar Kuyt.

Ky i fundit ishte kërkuar edhe vitin e kaluar, ndërsa sipas të gjitha gjasave edhe sivjet do të dështoi transferimi i tij në Inter.

Publikuar: 23.08.2011 | 14:20
Lexuar: 1147 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime