E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Trajneri i Juventusit, Antonio Conte ka thënë se ekipi i tij mund të mësojë nga ekipe si Manchester United dhe Barcelona kur bëhet fjalë për aplikimin e lojës ofensive.
Conte: Juventusi të mësojë nga Barcelona

Trajneri i Juventusit, Antonio Conte ka thënë se ekipi i tij mund të mësojë nga ekipe si Manchester United dhe Barcelona kur bëhet fjalë për aplikimin e lojës ofensive.

“A mund të luajmë si Barcelona? Jo, por unë shikoj ekipet që dominojnë dhe fitojnë, si Barcelona dhe Manchester United”.

“Ne gjithmonë mund të mësojmë diçka nga ata që fitojnë”, tha Conte.

Publikuar: 04.09.2011 | 14:50
Lexuar: 1055 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime