E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në mbledhjen sotme të Kryesisë së Kuvendit, Krasniqi tha se Kosova është shtet i pavarur dhe me fqinjët bisedon vetëm për çështjet teknike, ndërsa institucionet e Kosovë janë në partner te të mirë me faktorin ndërkombëtar.
Çështja e doganave nuk do jetë temë e bisedimeve


Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi tha se çështja e pikave doganore, nuk mund të bëhet në asnjë mënyrë temë e dialogut me Serbinë.

Në mbledhjen sotme të Kryesisë së Kuvendit, Krasniqi tha se Kosova është shtet i pavarur dhe me fqinjët bisedon vetëm për çështjet teknike, ndërsa institucionet e Kosovë janë në partner te të mirë me faktorin ndërkombëtar.

Sa i përket gjendjes në veriun e vendit, kryekuvendari Krasniqi tha se të gjitha veprimet janë të koordinuara mes Institucioneve të Kosovës dhe atyre ndërkombëtare.

Publikuar: 19.09.2011 | 14:00
Lexuar: 1025 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime