E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e së martës ku Emiljana e vogël ishte duke kaluar urën që përbëhet nga vetëm dy dërrasa të pa qëndrueshme në momentin kur ka rrëshqitur dhe ka rënë në lumë.
Tiranë, gjendet trupi i 12-vjeçares së mbytur

Gjendet pas dy ditë kërkimesh trupi i 12-vjeçares Emiljana Mekaj e cila u mbyt dy ditë më parë në lumin e Tiranës.

Trupi i pajetë i vogëlushes është gjetur nga polumbarët tek Ura e Institutit në Kamëz ku rryma e lumit e kishte tranportuar.

Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e së martës ku Emiljana e vogël ishte duke kaluar urën që përbëhet nga vetëm dy dërrasa të pa qëndrueshme në momentin kur ka rrëshqitur dhe ka rënë në lumë.

Publikuar: 08.12.2011 | 11:05
Lexuar: 1285 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime