E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Më 16 të këtij muaji, ky shtetas ka vjedhur në banesën e xhaxhait të tij shtetasit D.T, 56 vjeç banues në Belsh, 50.000 euro. Nga kontrolli i banesës së autorit të ngjarjes, iu gjetën dhe iu seksuetruan në cilësinë e provës materiale 20.000 euro si dhe 3 mln lekë.
Elbasan: Nipi vjedh në banesën e xhaxhait


Përfundon në prangat e Policisë së Elbasanit, Panajot T, 18 vjeç, banues në Belsh, si autori i grabitjes së një banese. Nga ana e shërbimeve të Komisariatit Policisë së Elbasanit, u bë i mundur finalizimi me sukses i operacionit të koduar “MONEDHA E HUAJ” ku arrestua 18 vjeçari nën akuzën e vjedhjes.

Më 16 të këtij muaji, ky shtetas ka vjedhur në banesën e xhaxhait të tij shtetasit D.T, 56 vjeç banues në Belsh, 50.000 euro. Nga kontrolli i banesës së autorit të ngjarjes, iu gjetën dhe iu seksuetruan në cilësinë e provës materiale 20.000 euro si dhe 3 mln lekë.

Publikuar: 19.02.2012 | 11:52
Lexuar: 1350 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime