E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Menjëherë i plagosuri është dërguar me urgjencë në spitalin e Durrësit ku po merr edhe ndihmën mjekësore.
Durrës, plagoset me armë në plazh 24-vjeçariNjë plagosje me armë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në plazhin e Durrësit.

Një 24-vjeçar me inicialet A.N është qëlluar me armë në një prej hoteleve të plazhit nga persona ende të paidentifikuar.


Menjëherë i plagosuri është dërguar me urgjencë në spitalin e Durrësit ku po merr edhe ndihmën mjekësore.


Nuk dihen shkaqet e plagosjes së 24-vjeçarit por policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Publikuar: 29.06.2012 | 11:30
Lexuar: 949 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime