E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Skuadra e miliarderit Sulejman Kerimov është gati të ofrojë për klubin zikaltër 25 milionë euro në këmbim të shërbimeve të hollandezit, ndërsa për vetë Snejder do të jepen 15 milionë euro.
Anzhi, çmenduri për Snejder

Anzhi, klubi i pasur rus që në gjirin e tij ka lojtarë si Samuel Eto’o dhe Roberto Carlos, nuk ka hequr dorë nga organizatori i Interit Wesley Snejder.

Skuadra e miliarderit Sulejman Kerimov është gati të ofrojë për klubin zikaltër 25 milionë euro në këmbim të shërbimeve të hollandezit, ndërsa për vetë Snejder do të jepen 15 milionë euro.

Lajmin e bën të ditur gazeta ruse ‘Sov Sport’ që shton se fakti që Snejder nuk ka kaluar një sezon të mirë dhe marrëdhëniet me trajnerin e Interit (Stramaccioni) nuk janë të shkëlqyera bëjnë që numri 10 të jetë më pranë Anzhit.

Gjithashtu kriza që po kalojnë klubet në të gjithë botën e sidomos ato italiane bën që edhe Interi të jetë më i prirur për të pranuar oferta të tilla.

Publikuar: 11.07.2012 | 10:56
Lexuar: 896 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime