E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Edhe pse në dashuri nuk beson, ankandi i ka ecur mirë pasi dikush ka ofruar 8938 euro për të bërë seks me të.
Nxënësja shet virgjërinë për 8938 euro dhe është e kënaqurShumica e vajzave ëndërrojnë që hera e parë e tyre të jetë me një mashkull që e dashurojnë.

Por nuk mendon kështu një nxënëse nga Frankfurti, e cila ka nxjerrë në ankand në internet virgjërinë e saj.

Arsyeja: ajo nuk beson tek dashuria e madhe.

Edhe pse në dashuri nuk beson, ankandi i ka ecur mirë pasi dikush ka ofruar 8938 euro për të bërë seks me të.

“Një virgjëreshë kërkon të bëhet grua,” thuhet në ankandin e hapur nga 19 vjeçarja JeyJey.

E pyetur nga gazeta Bild, ajo thotë se do një burrë me eksperiencë për të prishur virgjërinë. Nga oferta thotë se ka mbetur shumë e kënaqur, pasi priste më pak.

Përpara se të kalojë natën e parë me fituesin e ankandit, vajza thotë se do bëhet një test mjekësor, për të provuar se ajo është vërtet virgjëreshë.

Për më tepër ajo është e kënaqur edhe me ofertuesin, i cili është i pashëm.

“Është simpatik, ka flokë brune, i gjatë mesatarisht, pak i nxirë, një tip i këndshëm e me humor. Shpresoj të jetë serioz në krevat. Jemi mirëkuptuar që kur nisëm të këmbejmë mesazhe,” thotë ajo.

Në një hotel luksoz do të kryhet akti seksual.

Publikuar: 09.09.2012 | 10:59
Lexuar: 1184 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime