E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Autoritetet thonë se shpesh drerëve iu ngatërrohen brirët në duele dhe nuk janë të pakta rastet kur kafshët gjenden të ngordhura, pasi nuk çlirohen dot.
Polici amerikan shpëton dy drerë duke qëlluar me saktësi (VIDEO)Ky është momenti kur një polic amerikan përdor pistoletën e tij për të ndarë dy drerë, të cilëve iu ishin ngatërruar brirët shumë keq gjatë një dueli.

Drerët rrezikonin që të ngordhnin ngadalë, nëse nuk do të ishin çliruar nga pistoleta e policit, që qëllon me një saktësi për t’u përgëzuar.

Autoritetet thonë se shpesh drerëve iu ngatërrohen brirët në duele dhe nuk janë të pakta rastet kur kafshët gjenden të ngordhura, pasi nuk çlirohen dot.

Videoja ka shkaktuar edhe zemërim nga organizatat e mbrojtjes së kafshëve, që thonë se mund të ishte përdorur

Publikuar: 14.02.2013 | 15:08
Lexuar: 833 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime