E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ky është këngëtari i njohur i muzikës folklorike Ilir Shaqiri, i cili tashmë është producent ekzekutiv dhe redaktor i muzikës në RTK në konkursin e fundit.
Ilir Shaqiri: Patrioti, producent

Jemi mësuar ta shohim të veshur me tesha kombëtare dhe disa herë me çifteli në dorë. Por, tani më sa duket nuk do ta shohim më! Ky është këngëtari i njohur i muzikës folklorike Ilir Shaqiri, i cili tashmë është producent ekzekutiv dhe redaktor i muzikës në RTK në konkursin e fundit.
Deri më tani, Shaqiri nuk ka sjellë ndonjë freski në emisionet e këtij televizioni, ndërkaq në sport ka harruar ta qortojë redaktorin e sportit, Blerim Vuniqi, i cili dy javë më parë nuk transmetoi në RTK ndeshjen ku luajnë dy kosovarët, Valon Behrami dhe Lorik Cana./Bota Sot/

Publikuar: 22.11.2009 | 10:34
Lexuar: 2294 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
astrit (20/12/2011 12:17:36) Per mendimin time kjo cka po shohim,eshte krejte e pa baze sepse prej kengetari,na del producente i RTK dhe se suksesetjane shume te dobta.Te nderuare nje kengetare munde te jete vetem kengetare jo edhe producente sepse Televizori eshte pasqyra e nje shteti duhet me qene nje njeri i pregaditur per udheheqje vete fakti flet se Televizori i shtetit tone ka shume mengesi sa nuk ta mer mendja por ne shqiptaret e durojme sepse nuke kemi pase shtet dhe nuk ja dime vlerat shtetit ani vetem tjete Iliri producente pa ska gajle se si duken programet.Le te mesohemi njehere e pergjithmon ta marime punet cka i kemi profesione dhe sukseset nuke do te mungojne dhe te gjithe do te jemi te kenaqure.
Arsim morina (27/03/2013 15:11:33) Pershendetje jam i interesuar per te kenduar si esht e mundur te kontaktoj me ju . flm per mirkuptim

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime