E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lionel Messi beson se Barcelona ka mundësi për të avancuar në Kupën e Mbretit duke eliminuar Real Madridin por edhe në Champions League duke përmbysur Milanin në “Camp Nou”.
Messi: Kritikat? Jam i qetë, e di nga vijnë!

Lionel Messi beson se Barcelona ka mundësi për të avancuar në Kupën e Mbretit duke eliminuar Real Madridin por edhe në Champions League duke përmbysur Milanin në “Camp Nou”.

“Eshtë gjithçka në dorën tone, Real Madridi është ekip i madh por mund të japim maksimumin për t’i eliminuar në Kupë. Edhe ndaj Milanit “remuntada” është e mundshme.”

Argjentinasi më pas pyetet për kritikat e përballjes së parë me Real Madridin.

“Nuk shqetësohem dhe mendoj vetëm për të avancuar në Kupën e Mbretit. Duke ditur se nga vijnë kritikat nuk kam pse shqetësohem.”

Sulmuesi pranoi se ndaj Sevillas nuk ishte e lehtë por theksoi se është e vështirë për lojtarët që të mos e kenë mendjen te ndeshja me Milanin.

Publikuar: 24.02.2013 | 12:48
Lexuar: 788 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime