E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas TV Kiss me 16 prill reth orës 10:30 në një nga zyrat e shtëpisë së kulturës “Illo Anteski Smok”-Tetovë, 55 vjeçari nga Tetova i thiri dy vajzat dhe më pas u ofroi kafe dhe filloi të flas me ata në lidhje me nevojat seksuale dhe mënyrën e kryerjes.
Tetovë: Regjisori i punësuar në Pallatin e Kulturës arrestohet për tentim përdhunimNjë regjisor i punësuar në Shtëpinë e Kulturës në Tetovë është arestuar për tentim përdhunimi. Dy vajza të moshës 16 dhe 17 vjet ishin viktima të tentimit për sulm seksual nga një regjisor i punësuar në Shtëpinë e Kulturës në Tetovë, raporton policia e Tetovës, njofton tv Kiss.

Sipas TV Kiss me 16 prill reth orës 10:30 në një nga zyrat e shtëpisë së kulturës “Illo Anteski Smok”-Tetovë, 55 vjeçari nga Tetova i thiri dy vajzat dhe më pas u ofroi kafe dhe filloi të flas me ata në lidhje me nevojat seksuale dhe mënyrën e kryerjes. Pasi dështoi të bënte diçka me njërën nga vajzat u kthye tek vajza tjetër tek e cila gjithashtu e kundërshtoi. Pas kësaj, vajzat u paraqiten tek prindërit e tyre dhe së bashku me ata e raportuan rastin në stacionin policor të Tetovës.

Regjisori i cili u përpoq të kryej sulm seksual u arrestua dhe po zhvillohet procedura e mëtutjeshme.

Publikuar: 18.04.2013 | 17:18
Lexuar: 840 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime