E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Stephan, një tifoz i përhershëm i Milanit, e ka përsëritur dëshirën për të vazhduar ë luajë me fanellën Rossonere. Edhe Milani ka besim të madh tek lojtari. Milani dhe El Shaarawy do të shkojnë përpara së bashku”, shkruan në uebfaqen zyrtare të Milanit.
El Shaarawy, i pashitshëm


Stephan El Shaarawy është i pashitshëm. Ky është mesazhi i dalë pas takimit të sontëm ndërmjet zëvendës presidentit të Milanit, Adriano Gallianit, futbollistit italian dhe përfaqësuesve të tij në zyrat e klubit Rossoner.

“Është zhvilluar takimi ndërmjet Gallianit, El Shaarawyt dhe përfaqësuesve të lojtarit. Stephan, një tifoz i përhershëm i Milanit, e ka përsëritur dëshirën për të vazhduar ë luajë me fanellën Rossonere. Edhe Milani ka besim të madh tek lojtari. Milani dhe El Shaarawy do të shkojnë përpara së bashku”, shkruan në uebfaqen zyrtare të Milanit.

Publikuar: 02.07.2013 | 23:54
Lexuar: 859 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime