E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas mediave britanike, ky është një sinjal i qartë se sulmuesi po bën gati valixhet për t’u larguar nga skuadra londineze. Ndërkohë, në Spanjë e cilësojnë si zyrtare ofertën e presidentit madrilen, Florentino Perez.
Bale më pranë Realit, nuk shkon në Monaco

Garet Beil afrohet edhe më shumë me Realin e Madridit. Uellsiani i përfolur gjatë për një transferim të mundshëm në “Santiago Bernabeu”, nuk do të marrë pjesë në miqësoren e së shtunës mes Totenhemit dhe Monakos, duke përforcuar zërat që e shikojnë atë të veshur me fanelën e bardhë. Sipas mediave britanike, ky është një sinjal i qartë se sulmuesi po bën gati valixhet për t’u larguar nga skuadra londineze. Ndërkohë, në Spanjë e cilësojnë si zyrtare ofertën e presidentit madrilen, Florentino Perez. Sipas informacioneve të fundit, kreu i shoqërisë ofron 90 milionë euro plus kartonin e mbrojtësot portugez, Fabio Koentrao.

Publikuar: 03.08.2013 | 10:54
Lexuar: 682 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime