E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ngjarja e kanibalizmit ka ndodhur në qytetin e Lae, ku në skenën makabre kanë qenë dëshmitar dy djem që dhanë alarmin mbi atë që panë me sy.
Babai-kanibal ha vajzën 3 vjeç
Papua Guinea e Re ndodhet nën shok, pas arrestimit të një burri nën akuzën e vrasjes së vajzës së tij 3 -vjeçare, duke e kafshuar në fyt dhe duke i pirë gjakun, para se ta hante.

Ngjarja e kanibalizmit ka ndodhur në qytetin e Lae, ku në skenën makabre kanë qenë dëshmitar dy djem që dhanë alarmin mbi atë që panë me sy.

Babai-monstër pas disa orëve në arrati u gjet dhe u arrestua nga policia. Mësohet se burri e kishte tërhequr vajzën në pyll, e kishte kafshuar thellë në fyt dhe më tej e kishte ngrënë. Por dy djem të mitur ndodheshin majë një peme aty në pyll, duke u larguar me shpejtësi për të denoncuar gjithë sa kishin parë me sy.

Publikuar: 12.10.2013 | 00:04
Lexuar: 825 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime