E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E mitura, Maria Kislo, u gjet e vetvarur nga e ëma Monika, që mbeti e llahtarisur kur pa vajzën e pajetë ndërsa hyri në dhomë për t’i dhënë puthjen e natës së mirë.
12-vjeçarja vret veten: Dua të takoj babin në parajsë
Një 12-vjeçare vendosi t’i jepte fund jetës së saj, me dëshirën për t’u “ribashkuar me babain në parajsë”, raportoi të premten e përditshmja polake “Wiadomosci”

E mitura, Maria Kislo, u gjet e vetvarur nga e ëma Monika, që mbeti e llahtarisur kur pa vajzën e pajetë ndërsa hyri në dhomë për t’i dhënë puthjen e natës së mirë.

Pranë shtratit të saj, vajza kishte lënë një letër të shkurtër përpara vetvrasjes, në të cilën shkruante: “Mami, të lutem mos u mërzit. Më ka marrë shumë malli për babin dhe dua ta takoj sërish”.

Babai i saj Arek ndërroi jetë kur vajza ishte tetë vjeç, në vitin 2009, për shkak të një infarkti.
12-vjeçarja vret veten: Dua të takoj babin në parajsë

Publikuar: 25.10.2013 | 21:44
Lexuar: 885 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime