E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

argje poetike prezantuan poetë nga Kosova, Maqedonia, Kosova Lindore e Shqipëria, ndërsa në 20 vjetorin e vdekjes, ky aktivitet iu përkushtua emrit dhe veprës së shkrimtarit gjilanas, Beqir Musliut, duke u përuruar libri studimor i prof. dr. Yrj..
Më tepër Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime