E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Teksa rezultati ishte barazime 2-2, ylli i Liverpool është futur në zonën e rreptësisë në minutën e 90-të falë një kombinimi të bukur dhe ka mposhtur portierin kundërshtar me një goditje të zgjuar.
Më tepër 


“Pata një paraqitje të shkëqyeshme dhe fitova të gjitha trofet që duhet fituar. Fitova cmimin Kampion i madh që mund të them se është sukses i karrierës time. Jam tepër krenar u ngjita në piedestalin më të lartë me Flamurin Kombëtar..
Më tepër 
Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime