E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Miley, e cila ishte personazhi kryesor në “Disney” në rolin e Hannah Montana kur ishte vetëm 11-vjeç, ka thënë se ishte pikërisht ajo kohë kur nisi të zbulonte prirjet e saj seksuale.
Më tepër 


Ka nga ato çmendurira që vendosin 400 qerpikë për sy me një efekt final tre dimensional. Kjo pasi ato projektohen në më shumë drejtime dhe kanë gjatësi më të madhe.
Më tepër Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime