E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press


Teksa rezultati ishte barazime 2-2, ylli i Liverpool është futur në zonën e rreptësisë në minutën e 90-të falë një kombinimi të bukur dhe ka mposhtur portierin kundërshtar me një goditje të zgjuar.
Më tepër Facebook thotë se është duke u përmirësuar në mënyrë aktive, duke hequr gjuhën e urrejtjes dhe duke ndryshuar stimujt që disa përdorin për sensacione, provokime dhe për të shtuar popullaritetin Facebook thotë se kompania gjithashtu po sht..
Më tepër Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime