E shtunë, 6.02.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Deputeti i zonės Xhevat Ademi theksoi se kėto zgjedhje janė tė rėndėsisė sė veēantė pėr shqiptarėt dhe gjithė vendin. Ai mė tej tha se nė kėto zgjedhje hyjmė me kulturė dhe tolerancė nė kėtė proces dhe jo me dhunė e ofendime. Nuk preokupohem kur do tė..
Mė tepėr 

Szezesny nė verėn e kaluar, kaloi te Roma nga Arsenali, nė formulėn e huazimit.“Unė i shikoj tė gjitha ndeshjet e Arsenalit, natyrisht”, ka deklaruar polaku.
Mė tepėr 

Maynard, e cila ėshtė pjesė e ekipit mjekėsor nė Ambulancėn e Londrės ishte duke pritur ambulancėn pėr tė transportuar pacientin, nė momentin qė Beckham kaloi. Ajo u shpreh se pas pak ai u kthye dhe solli kafe pėr tė dhe ēaj pėr pacientin.
Mė tepėr 

Fituesi i ēmimit "Emmy", i lindur nė New York, gjithashtu huazoi zėrin e tij pėr personazhet e filmit legjendar "Looney Tunes", pėrfshirė edhe Elmer Fuddin.
Mė tepėr 

Nė ceremoninė e ndarjes sė aktvendimeve, para mėsimdhėnėsve dhe drejtorėve tė shkollave, kryetari Nevzat Bejta uroi ato pėr aktvendimet e marra, duke i kujtuar nė pėrkushtimin, vendosmėrinė dhe rolin pozitiv qė duhet ta kenė si edukatorė tė gjeneratave ..
Mė tepėr Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime