E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press


Teksa rezultati ishte barazime 2-2, ylli i Liverpool është futur në zonën e rreptësisë në minutën e 90-të falë një kombinimi të bukur dhe ka mposhtur portierin kundërshtar me një goditje të zgjuar.
Më tepër 


Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime